Ugly Tins
-
Bom Petisco sardīnes olīveļļā (Neizskatīga kārba)
2 reviewsRegular price €2,45 EURRegular priceUnit price €20,42/kg€3,90 EURSale price €2,45 EURSale -
Bom Petisco sardīnes pikantā tomātu mērcē — iepakojums ar vizuāliem defektiem
No reviewsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €24,92/kg€3,50 EURSale price €2,99 EURSale -
Bom Petisco sardīnes augu eļļā — iepakojums ar vizuāliem defektiem
No reviewsRegular price €2,25 EURRegular priceUnit price €18,75/kg€3,50 EURSale price €2,25 EURSale -
Ramirez portugāļu sardīnes olīveļļā (neglīts bundulis)
No reviewsRegular price €1,85 EURRegular priceUnit price €14,80/kg€3,50 EURSale price €1,85 EURSold out -
Bom Petisco BIO sardīnes olīveļļā (Neizskatīga kārba)
No reviewsRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €23,25/kg€4,29 EURSale price €2,79 EURSaleJaunums -
Ramirez bezkaulu sardīņu filejas ekstra neapstrādātā olīveļļā (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price €29,50/kg€5,00 EURSale price €2,95 EURSold out -
Ramirez portugāļu sardīnes tomātu mērcē (neglīta skārdene)
No reviewsRegular price €2,19 EURRegular priceUnit price €17,52/kg€3,00 EURSale price €2,19 EURSold out -
Minerva mazās sardīnes (petingas) tomātu mērcē — iepakojums ar vizuāliem defektiem
No reviewsRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €31,00/kg€4,39 EURSale price €2,79 EURSold out -
Tenório tunča filejas bioloģiskajā olīveļļā (bojāta kārba)
No reviewsRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€6,50 EURSale price €3,49 EURSale -
NURI sardīnes olīveļļā ar citronu (bojāta kārba)
No reviewsRegular price €4,85 EURRegular priceUnit price €38,80/kgSale price €4,85 EURSold out -
Minerva sardīnes tomātu mērcē — iepakojums ar vizuāliem defektiem
No reviewsRegular price €2,59 EURRegular priceUnit price €21,58/kg€3,49 EURSale price €2,59 EURSold out -
Bom Petisco Tuna Slice in Olive Oil (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,65 EURRegular priceUnit price €22,08/kgSale price €2,65 EURSold outJaunums -
Bom Petisco BIO Sardines in Tomato Sauce (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,95 EURRegular priceUnit price €24,58/kgSale price €2,95 EURJaunums -
Minerva Sardines in Olive Oil and Lemon (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €3,39 EURRegular priceUnit price €28,25/kgSale price €3,39 EURJaunums -
Bom Petisco Sardines in Spicy Vegetable Oil (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,25 EURRegular priceUnit price €18,75/kgSale price €2,25 EURJaunums -
Bom Petisco Sardines in Tomato (Ugly Tin)
No reviewsRegular price €2,25 EURRegular priceUnit price €18,75/kgSale price €2,25 EURJaunums
Šonedēļ:
-
Izdevīgs komplektsJaunumsPortugāļu sardīņu olīveļļā degustācijas komplekts – 5 bundžas
No reviewsRegular price €17,49 EURRegular priceUnit price €24,99/kg€20,75 EURSale price €17,49 EURIzdevīgs komplektsJaunums -
Minerva mazas sardīnes (petingas) olīveļļā
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €44,33/kg€4,69 EURSale price From €3,99 EURSale -
Bom Petisco sardīnes olīveļļā
15 reviewsRegular price From €3,49 EURRegular priceUnit price €29,08/kg€3,99 EURSale price From €3,49 EURSale -
Bom Petisco BIO sardīnes olīveļļā
No reviewsRegular price From €3,99 EURRegular priceUnit price €33,25/kg€4,29 EURSale price From €3,99 EURSale -
Conservas Santos sardīnes olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €3,89 EURRegular priceUnit price €32,42/kg€4,49 EURSale price €3,89 EURSaleJaunums -
Conservas Santos pikantās sardīnes olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
José Gourmet sardīnes augstākā labuma olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €6,99 EURRegular priceUnit price €58,25/kg€7,40 EURSale price €6,99 EURSaleJaunums -
José Gourmet olīveļļa no Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsRegular price €16,50 EURRegular priceUnit price €66,00/LSale price €16,50 EURJaunums -
NURI sardīnes olīveļļā
15 reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Minerva sardīnes olīveļļā ar citronu
8 reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EUR -
NURI garšvielu sardīnes olīveļļā
No reviewsRegular price €5,95 EURRegular priceUnit price €47,60/kgSale price €5,95 EUR -
Conservas Santos sardīnes olīveļļā ar citrona šķēli 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
Conservas Santos mazās sardīnes (petingas) olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €37,42/kgSale price €4,49 EURJaunums -
Conservas Santos Vidusjūras makreles filejas 120 g
No reviewsRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €49,92/kgSale price €5,99 EURJaunums -
Izdevīgs komplektsJaunumsConservas Santos sardīņu degustācijas komplekts 3 × 120 g
No reviewsRegular price €14,99 EURRegular priceUnit price €41,64/kgSale price €14,99 EURIzdevīgs komplektsJaunums -
Campo Santos augstākā labuma olīveļļa 200 ml
No reviewsRegular price €11,99 EURRegular priceUnit price €59,95/LSale price €11,99 EURJaunums -
José Gourmet sardīnes ar citronu olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €7,40 EURRegular priceUnit price €61,67/kgSale price €7,40 EURJaunums -
José Gourmet kūpināta sardīne augstākā labuma olīveļļā 120 g
No reviewsRegular price €7,90 EURRegular priceUnit price €65,83/kgSale price €7,90 EURJaunums
1
/
of
18
Collection: Ugly Tins
Ugly Tins ir pilnīgi kvalitatīvi Portugāles konservi, kuru bundžām vai etiķetēm transportēšanas laikā radušies nelieli kosmētiski bojājumi, piemēram, iespiedumi, skrāpējumi vai etiķetes nepilnības. Produkts iekšpusē paliek tāds pats – tā pati kvalitāte un garša, tikai par zemāku cenu.
Šajā kolekcijā atradīsiet portugāļu sardīnes un citus zivju konservus ar iepakojuma defektiem, bieži ar ievērojamu atlaidi. Tā ir laba izvēle, ja vēlaties ietaupīt un vienlaikus samazināt pārtikas izšķērdēšanu.
Ugly Tins: mazāk atkritumu, tā pati autentiskā Portugāles kvalitāte. Daudzums ierobežots.
Atklājiet vairāk













